Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Giełda Pracy Magazynu67 co drugi poniedziałek. Fot. Chroma Stock

Co dwa tygodnie, zawsze w poniedziałek (no, chyba że jest dniem wolnym od pracy – wówczas w najbliższy dzień roboczy), publikujemy ogłoszenia rekrutacyjne. Chcemy, by Giełda Pracy w Magazynie67 stała się stałym i oczywistym miejscem, w którym pracownicy mogą znaleźć bieżące oferty pracy, a pracodawcy trafią do osób pracy poszukujących. No i by poniedziałek w Pile i regionie był dniem, w którym myśli się o zawodowych zmianach na lepsze.

Giełda Pracy w Magazynie67 to najświeższe ogłoszenia rekrutacyjne prosto od pracodawców, na zasadach trochę innych niż zwykle:

  • Jeżeli chcesz rekrutować tak jak robi się to zwykle (tradycyjne ogłoszenie), kosztuje to 20 złotych netto za jedno stanowisko pracy (również jeżeli w jednym ogłoszeniu wymienionych jest kilka stanowisk)
  • Jeżeli w ogłoszeniu podasz widełki wynagrodzenia, kosztuje to 0 złotych (słownie: zero złotych) za stanowisko pracy, którego dotyczą widełki
  • Jeżeli rekrutujesz anonimowo (nie podajesz nazwy pracodawcy ani agencji rekrutacyjnej), kosztuje to 40 złotych netto za jedno stanowisko pracy (również jeżeli w jednym ogłoszeniu wymienionych jest kilka stanowisk)

W pakiecie otrzymujesz premierową emisję ogłoszenia + (do odwołania) emisje gratisowe w dwóch kolejnych edycjach Giełdy Pracy (chyba że zakończysz rekrutację wcześniej i nie chcesz powtarzać ogłoszenia – poinformuj o tym).

Skąd preferencja dla ogłoszeń z widełkami wynagrodzenia? Chcemy zrobić to lepiej. Praktyka wykazuje, że to element, który znacząco ułatwia życie wszystkim zainteresowanym.

  • Po pierwsze: buduje Twoją wiarygodność – masz konkretną ofertę, nie masz nic do ukrycia, proponujesz za to przejrzyste warunki zatrudnienia – to ważny element budowania wiarygodności pracodawcy.
  • Po drugie: oszczędzasz czas aplikujących – jeżeli Twoja oferta finansowa nie wzbudzi zainteresowania osoby poszukującej pracy, nie będzie aplikować, więc nie będzie rozczarowania przy ustalaniu warunków zatrudnienia (a rozczrowanie na samym końcu procesu rekrutacji ma znacznie większą siłę, niż to na etapie czytania ogłoszenia – lepiej rozczarować człowieka teraz, niż kiedy zakochacie się w wizji wspólnej pracy).
  • Po trzecie: oszczędzasz własny czas – nie czytasz aplikacji i nie rozmawiasz z osobami, które i tak nie przyjmą Twojej oferty ze względu na wynagrodzenie – odsiewasz je już na samym początku. Na uwzględnieniu widełek wynagrodzenia w ogłoszeniu wygrywają wszyscy!

Z tych samych powodów ogłoszenia anonimowe są droższe – chcemy by Giełda Pracy była przejrzysta i wiarygodna, a Tobie pomagała budować wizerunek solidnego pracodawcy.

Chcesz zamieścić ogłoszenie w Giełdzie Pracy Magazynu67? Prześlij je (treść + logo) na adres praca@magazyn67.pl. Jeżeli ogłoszenie kwalifikuje się jako płatne – dołącz od razu dane do faktury.

I już, wyczekuj poniedziałku z Giełdą Pracy na www.magazyn67.pl. :)

Aha, Giełdy Pracy nie zostawiamy samej sobie – nie liczymy na łut szczęścia. Każde wydanie jest aktywnie (płatnie) promowane w mediach społecznościowych. Dbamy o zasięgi Waszych ogłoszeń.