Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Nowe skrzydło Orca 4 w locie. Fot. www.facebook.com/tandem.pila/
Nowe skrzydło Orca 4 w locie. Fot. www.facebook.com/tandem.pila/
Czas wolny i przyjemnościMateriał sponsorowanyOutdoorPartnerzyW ruchu

Majówka, którą w końcu przeżyjesz? Specjalna oferta dla czytelników Magazynu67

Przeżyjesz i poczujesz. Bo liczą się spełnione marzenia. Fajnie, jeżeli można je spełnić w lepszej cenie. Jedno i drugie zapewniamy.

Działka, grill, piwo. Schemat. Przyjemny, ale ćwiczony co roku, może się znudzić. A gdyby tak zrobić coś, dzięki czemu tegoroczna majówka będzie wyglądać zupełnie inaczej niż wszystkie poprzednie? Tak, żeby były emocje, żeby oderwać się od codzienności i przeżyć coś zupełnie innego? Może w ogóle pierwszy raz w życiu coś przeżyć naprawdę. Jeżeli miałaby to być jedna rzecz, dzięki której tę majówkę zapamiętasz, zadzwoń do Bogdana. Bogdan ma propozycję.

Nie znasz Bogdana? Na pewno widziałeś jego kolorowe skrzydło na niebie nad Piłą, a być może i w trochę dalszej okolicy. Tak, Bogdan lata paralotnią i zapewnia swoim pasażerom nieziemskie emocje.

Nowe skrzydło Orca 4 w locie. Fot. www.facebook.com/tandem.pila/
Nowe skrzydło Orca 4 w locie. Fot. www.facebook.com/tandem.pila/

Już zupełnie poważnie: marzysz o tym, by zobaczyć Piłę z wysokości? Wszystkie ulice, które dobrze znasz z poziomu ziemi, wyglądają zupełnie jak w Sim City, tyle że z realistyczną grafiką. Miejski park to barwna enklawa ze zdecydowaną przewagą zieleni, a sąsiadujące z nim działki – misz-masz drobnych elementów, których przeznaczenie z tej wysokości wydaje się niezrozumiałe. Są też lasy, w które miasto wydaje się wtopione. Ale dwa widoki zapewniają niezapomniane wrażenia: Gwda dzieląca miasto na dwie części malowniczymi meandrami i gładka tafla Zalewu Koszyckiego, w której odbija się – w zależności od pory dnia i pogody – błękitne niebo lub słońce, które maluje ją na złoto.

Nie ma co ukrywać, że lot paralotnią to także emocje. A to one przecież sprawiają, że pamiętamy lepiej. Pamiętasz jakąś imprezę z grillem? Lot paralotnią zapamiętasz na zawsze. To sto procent pozytywnych emocji, a jeszcze długo po wylądowaniu będziesz czuć, że zrobiłeś coś niesamowitego. Oderwałeś się od ziemi, czułeś wiatr na twarzy, czułeś wolność, jaką daje swobodne latanie. I słyszałeś ciszę w powietrzu – twoich wrażeń nie zagłuszał silnik. To właśnie piękno swobodnego latania.

I jeszcze jedno: Bogdan ma nowe skrzydło. Zupełnie nowe, prosto z fabryki. I to jest najlepsze: to zupełnie nowy model – Orca 4 – polskiego producenta Dudek Paragliders. Powstaje pod Bydgoszczą, a w tej chwili w Pile jest jedyny egzemplarz latający w Polsce. Wrażenia po pierwszych lotach? „Pięknie wstaje do lotu, świetnie lata i wybiera noszenia, a lądowanie jest bardzo łagodne”.

Czytelnicy Magazynu67 w długi majowy weekend latają taniej. Fot. www.facebook.com/tandem.pila/
Czytelnicy Magazynu67 w długi majowy weekend latają taniej. Fot. www.facebook.com/tandem.pila/

To jeszcze nie wszystko. Tak naprawdę najlepsze będzie dopiero teraz. Dla czytelników Magazynu67 Bogdan ma specjalną propozycję. Zwykła cena lotu paralotnią w tandemie to 199 złotych. Czytelnicy Magazynu67 latają taniej: od 1 do 6 maja włącznie cena spada o 20 procent: do 159 złotych. Jedyny warunek, to pokazanie przed lotem egzemplarza Magazynu67. I to się nazywa promocja!

Aha, lot zarezerwujesz pod numerem 508 266 120 (tak, to numer Bogdana). Liczba lotów w majowy weekend jest ograniczona, więc dlaczego nie zadzwonisz teraz? :)

A jeżeli jeszcze nie masz swojego egzemplarza Magazynu67, to pełną listę punktów, w których można go znaleźć, znajdziesz tutaj. Warto śledzić, bo rośnie z dnia na dzień. Magazyn można także zamówić do domu.

Kontakt:
Loty Tandemowe Piła
Bogdan Jasiński
tel. 508 266 120
www.paralotnie.pila.pl
www.facebook.com/tandem.pila/

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.