Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Magazyn67, numer 8, marzec – kwiecień 2020
Magazyn67, numer 8, marzec – kwiecień 2020
Magazyn67

Numer 8 już dostępny! Nie wychodź z domu, czytaj na ekranie

I oto jest. Tym razem druk nie miał sensu, za to wiele sensu ma w tej chwili czytanie na ekranie. Bez zbędnego wstępu: oto marcowo – kwietniowy, ósmy numer Magazynu67 (razem ze specjalnym dodatkiem „Ślub i wesele nad Gwdą i Notecią”). Przyjemnej lektury! :)

Kliknij na czytniku – na górze i na dole wysuną się belki nawigacyjne. Strony możesz powiększać i pomniejszać (podwójne kliknięcie lub +/-), czytnik możesz otworzyć na pełnym ekranie.

Czytnik w wersji pełnoekranowej możesz też otworzyć klikając w link: https://www.yumpu.com/xx/document/read/63149045/magazyn67-nr-8-marzec-kwiecien-2020.

Możesz też pobrać cały magazyn w formacie PDF (88,5 MB):

Miejmy nadzieję, że w maju znowu będziemy mogli spotkać się na papierze. Dbajcie o siebie!

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.