Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

140-metrowy apartament na Zielonej Dolinie w Pile. Fot. KZ Nieruchomości
140-metrowy apartament na Zielonej Dolinie w Pile. Fot. KZ Nieruchomości
FotoNieruchomości

Ponad 140 metrów komfortu. Prawdopodobnie największy w tej chwili dostępny do wynajęcia apartament w regionie

Metraż domu, zalety apartamentu. Ma dwie garderoby, dwa przedpokoje i dwa balkony. Znajduje się w Pile, na Zielonej Dolinie. Jak mieszka się na tak dużym metrażu? Sprawdzamy dzięki uprzejmości KZ Nieruchomości.

To nie jest największy apartament w Pile, ale prawdopodobnie największy w tej chwili dostępny do wynajęcia. Ta wyjątkowa nieruchomość pojawiła się w ofercie KZ Nieruchomości niedawno. Łączy zalety rozmiarów domu z komfortem mieszkania w budynku wielorodzinnym.

Budynek znajduje się na Zielonej Dolinie – przy skrzyżowaniu Alei Wyzwolenia i ulicy Kazimierza Wielkiego – tuż przy głównym wjeździe do północnej części osiedla. Nie jest jednak położony bezpośrednio przy ulicach, a w odległości kilkunastu metrów, co sprawia, że ruch samochodowy jest odczuwalny zdecydowanie słabiej.

O Zielonej Dolinie, jak i o innych częściach Koszyc, mogliście przeczytać w realizowanym wspólnie z KZ Nieruchomości cyklu #PilskieOsiedla:

Koszyce: dwa (a nawet trzy) w jednym plus chill

Ten narożny apartament znajduje się na trzecim piętrze, na które wjedziemy windą. Ma wystawę południowo-zachodnią, co gwarantuje naturalne światło od rana do samego wieczora. Wieczory można zresztą spędzać na jednym z dwóch balkonów, podziwiając zachód słońca nad starą częścią Koszyc.

Wewnątrz znajdziemy naprawdę dużo przestrzeni. Na prawie 144 metry kwadratowe składają się: salon z kuchnią, dwa inne pokoje, łazienka z WC, dodatkowa toaleta, pralnia z suszarnią i dwa przedpokoje. Dostępne są także wspomniane wcześniej dwa balkony, a także przynależne miejsce garażowe.

Mieszkanie zostało podzielone na dwie strefy: dzienną i prywatną. W dziennej znajdziemy naprawdę duży salon otwarty na kuchnię. Jego powierzchnia to – bagatela – 50 metrów kwadratowych. Dwa pozostałe pokoje należą do strefy prywatnej. Mają – odpowiednio – 30 i 17 metrów kwadratowych, a w każdym z nich znajdziemy garderobę.

Apartament jest komfortowo wyposażony. Jest klimatyzowany, a okna z roletami zewnętrznymi zapewniają podwyższoną izolację akustyczną. Trzecie piętro i brak budynków w najbliższym sąsiedztwie, pozwalają zachować prywatność. Mieszkanie zostało zaaranżowane w odcieniach beży i szarości, tworzących stonowaną kompozycję.

Zobacz galerię z wnętrza apartamentu (zdjęcia: KZ Nieruchomości):

Ogromnymi atutami położenia budynku, w którym znajduje się mieszkanie, są także: bliskość terenów wypoczynkowych: ścieżki spacerowej nad Gwdą, przystani tramwaju wodnego Gordalina, jak i Zalewu Koszyckiego. Po drugiej stronie ulicy Kazimierza Wielkiego znajduje się boisko i plac zabaw, co z kolei pozwoli na aktywny wypoczynek z dziećmi.

Apartament jest dostępny od ręki, a jego wyposażenie pozwala na natychmiastowe zamieszkanie w nim. Miesięczny czynsz wynosi pięć tysięcy złotych. Może wydawać się sporo, ale w przeliczeniu na metr kwadratowy okazuje się, że to cena w okolicach średniej dla Piły, a w dodatku w cenie zawarte są już opłaty, a także koszt miejsca garażowego.

Szczegóły znajdziecie w ofercie KZ Nieruchomości. Tam także wirtualny spacer po mieszkaniu: https://www.kznieruchomosci.pl/mieszkania-na-wynajem-5000zl-144m2-pila-zielona-dolina-o6040522.

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.