Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Fot. Marcin Maziarz
Fot. Marcin Maziarz
Magazyn67

Nie czuję ducha Świąt

Ale nie chcę Was zostawiać z wstukanym na szybko „wesołych świąt”.

Fot. Marcin Maziarz
Fot. Marcin Maziarz

Drodzy!

Niedzielny wieczór przed Świętami to taki dobry moment, żeby się zatrzymać i napisać do Was coś tak bardziej od siebie. Bo choć ostatnio (z przyczyn rodzinnych) jest mnie tutaj dużo mniej niż bym chciał, to od początku Magazyn67 traktowałem dość osobiście, a z Wami zawsze byłem szczery… I w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Nie czuję ducha Świąt. Trudno mi też zaliczyć mijający rok do udanych. Nie chcę zostawiać Was z wystukanym na odwal „wszystkiego najlepszego”. Chcę życzyć Wam tego, czego ten rok, a szczególnie projekt „Magazyn67”, mnie nauczył.

Zatem życzę Wam na Waszych ścieżkach zdecydowanie mniej coachów i ludzi, którzy mówią Wam jak żyć. Jak najmniej ludzi, którzy wiedzą lepiej, choć nie mają o Waszych ścieżkach pojęcia. Jak najwięcej ludzi, którzy nie kończą na deklaracjach współpracy. Takich, którzy faktycznie chcą budować razem i mają dla Was czas właśnie wtedy, kiedy to konieczne do realizacji wspólnych wizji. Jak najmniej tych, którym wydaje się, że Wasza praca, Wasz zapał i Wasza pasja należą im się za darmo. Żebyście w sobie samych znajdowali pomysły i siły do przekuwania pasji w zawodową część życia. I żebyście robili to z sukcesami. Wyłącznie.

Oczywiście, żebyście mieli co czytać i oglądać. Czy będzie to Magazyn67, czy cokolwiek innego – żeby sprawiało Wam radość. I żebyście codziennie znajdowali chill, niezwykłe miejsca i ciekawych, dobrych ludzi.

Właśnie tego bardzo osobiście Wam życzę.
Marcin

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.