Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Black Friday nad Gwdą i Notecią 2020
Black Friday nad Gwdą i Notecią 2020
Czas wolny i przyjemności

Black Friday Nad Gwdą i Notecią 2020

Czarnopiątkowe wyprzedaże i promocje od lokalnego biznesu w Pile i regionie.

Czy to się komuś podoba, czy nie, Czarny Piątek stał się w Polsce rzeczywistością. Zaproponowaliśmy lokalnemu biznesowi: pokażcie co robicie – opowiemy o tym za darmo. I tak powstał pierwszy przewodnik „Black Friday Nad Gwdą i Notecią 2020”. Skromny, ale z nadzieją, że za rok będzie lepiej. Korzystając z czarnopiątkowych promocji także wspieracie lokalny biznes w trudnym czasie, a sami macie szansę wydać mniej, dostać więcej a nawet mieć coś, nad czym od dawna się zastanawiacie.

Lokalny biznesie! Jeżeli jeszcze się zastanawiasz – nie zastanawiaj się dłużej. Ślij swoje czarnopiątkowe propozycje na 2020 na marcin@magazyn67.pl. Jeżeli nadal jest piątek, jeszcze zdążysz. ;)

A oto, co lokalny biznes Nad Gwdą i Notecią przygotował na Black Friday.

Anna Piwowarczyk

Anna Piwowarczyk, wizażystka, osobista stylistka

Stylistka Anna Piwowarczyk proponuje 100 złotych rabatu na wybrane usługi. I tak: z analizy kolorystycznej on-line można skorzystać w cenie 200 złotych (zamiast 300 złotych), zaś indywidualna lekcja makijażu kosztuje teraz 250 złotych (standardowo 350 złotych). Oferta jest ważna od piątku, 27 listopada do niedzieli 29 listopada 2020 r. (kończy się o godz. 23.59). Lekcje makijażu są realizowane stacjonarnie, dlatego termin realizacji można odłożyć aż do czerwca 2021 r. Obydwie usługi można kupić także jako prezent dla innej osoby.

Gdzie zamówić:
Anna Piwowarczyk
tel. tel. 512 295 999
e-mail: kontakt@annapiwowarczyk.pl
www.annapiwowarczyk.pl

Studio K2 Punkt Ksero & Print Shop

Centrum Ksero Studio K2
Centrum Ksero Studio K2

Studio K2 Punkt Ksero & Print Shop także proponuje specjalne ceny na ostatni piątek listopada. Dwunastostronicowy kalendarz spiralowany w formacie A3 kosztuje z tej okazji 39 złotych zamiast cennikowych 59 złotych. Oczywiście chodzi o kalendarz z twoimi zdjęciami. Jest też kilka produktów, na których możesz umieścić własne zdjęcie – kubki, podkładki pod mysz czy puzzle z okazji Czarnego Piątku kupisz teraz w cenie 15 złotych. Świetny pomysł na personalizowany produkt dla tych, którzy dawno nie widzieli ciebie albo twoich dzieci…

Zamówisz w:
Studio K2 Punkt Ksero & Print Shop
ul. Witaszka 6 (Onyx, parter, na rogu)
64-920 Piła
https://www.facebook.com/centrumksero.eu

Ceglana Komnata

Gabinet Masażu Ceglana Komnata Danuta Sułek

Gabinet masażu Ceglana Komnata oferuje vouchery na masaże ze zniżką 20%. Zniżką objęte są wszystkie masaże z cennika: https://www.facebook.com/Ceglana-Komnata-Gabinet-Masażu-Danuta-Sułek-107706841072837. Vouchery są ważne aż przez rok od dnia, w którym rząd przywróci możliwość działalności gabinetów masażu. Oferta zniżkowa jest ważna 27 i 28 listopada 2020 r.

Gdzie kupić:
Gabinet Masażu Ceglana Komnata Danuta Sułek
ul. Wiosny Ludów 4
64-800 Chodzież
tel. 606 499 021
https://www.facebook.com/Ceglana-Komnata-Gabinet-Masażu-Danuta-Sułek-107706841072837

Eko Rewir

Eko Rewir

Naturalna drogeria Eko Rewir na Black Friday proponuje kilka promocji: 10 % na produkty w duchu less waste oraz na świece sojowe, 25 % na oryginalne termiczne butelki Rags`y z linii powder oraz 30% na wykonane z trzciny cukrowej butelki Yuhme, 20% na perfumy botaniczne Lady of Nature, 20 % na podkłady marki PuroBio oraz na wszystkie kremy BB oraz 20% przy zakupie co najmniej dwóch produktów z linii: Sylveco, Biolaven, Vianek, Duetus, Aloesove. Poza tym przez cały listopad trwają wyprzedaże ze zniżkami od 15% aż do 50% na ostatnie sztuki bądź produkty miesiąca.

Gdzie kupić:
Eko Rewir
ul. Konopnickiej 9a
64-920 Piła
tel. 882 125 616
www.ekorewir.pl

Coffee Cave

Coffee Cave

Rzemieślnicza palarnia kawy Coffee Cave z Ujścia ma dla was 20% rabatu na kawy i herbaty (to nowość w ofercie). Obniżki obowiązują od piątku do niedzieli (27 – 29 listopada 2020 r.). Aby uzyskać zniżkę, w sklepie internetowym należy wpisać kod „black” (bez cudzysłowu). Tak jak do tej pory bezpośrednie dostawy w Pile i Ujściu są realizowane bezpłatnie.

Gdzie kupić:
Coffee Cave
www.coffeecave.pl

Dekobal

Dekobal

A jeżeli planujesz kameralne, zgodne z aktualnymi warunkami, spotkanie, w imprezowy wystrój zaopatrzysz się w Dekobalu. Na stoisku w Vivo do każdych zakupów powyżej 20 zł w sobotę balon wypełniony helem – gratis.

Gdzie kupić:
Dekobal Vivo
ul. 14 Lutego 26
64-920 Piła
https://www.facebook.com/Dekobal-Galeria-Vivo-101146458178561

Przegląd ofert został przygotowany na podstawie informacji przesłanych przez organizatorów promocji. Wydawca Magazynu67 wierzy w dobrą wolę lokalnego biznesu i chętnie go wspiera, ale nie bierze odpowiedzialności za ewentualne niezgodności.

Lokalny Biznesie! Jeżeli robisz coś fajnego z okazji Black Friday – przypominamy – skrzynka marcin@magazyn67.pl czeka na informację.

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.