Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Wyjątkowa nieruchomość w Brodnej. Fot. KZ Nieruchomości
Wyjątkowa nieruchomość w Brodnej. Fot. KZ Nieruchomości
FotoNieruchomości

Dom w Brodnej zachwyca tarasem, przestrzenią i otoczeniem. Wyobraź sobie poranek…

Razem z biurem KZ Nieruchomości zaglądamy na podwórka i do wnętrz niezwykłych nieruchomości w regionie. Tym razem w Brodnej oglądamy posiadłość, która zachwyci każdego miłośnika przestrzeni i bliskości z naturą.

Wyobraź sobie taki poranek. Wychodzisz na taras, przeciągasz się, a twoją twarz muskają promienie słońca. Dookoła tylko natura: z jednej strony otwarta przestrzeń pól, z drugiej – ściana lasu. I cisza. Właśnie taki poranek obiecuje ta niezwykła nieruchomość w Brodnej.

Nowoczesny dom o klasycznej bryle z czterospadowym dachem stoi na działce o powierzchni prawie 2,4 ha. Działka jest częściowo ogrodzona, częściowo także zadrzewiona. Choć „częściowo zalesiona” to w tym przypadku chyba właściwsze określenie, bo zadrzewienie przynależne do nieruchomości naturalnie przechodzi w las, który z dwóch stron przylega do posiadłości. Z dwóch pozostałych stron znajdziemy rozległe pola i łąki, którymi działka jest oddzielona od najbliższych domostw. To jaką prywatność zapewnia mieszkańcom, doskonale widać na zdjęciach z powietrza.

Sam dom ma prawie 300 metrów kwadratowych powierzchni (w tym prawie 210 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej). Wewnątrz znajdują się trzy poziomy: parter, użytkowe poddasze oraz użytkową piwnicę.

Na parterze znajdziemy 27-metrowy salon z jadalnią, gdzie przygotowano instalację pod kominek. Kuchnia o powierzchni 20 metrów kwadratowych położona jest po południowej stronie domu, co zapewnia dużo światła przez cały dzień. Jasne meble podkreślają ten atut. Na parterze są także trzy pokoje o powierzchni 19, 15 i 11 metrów kwadratowych, toaleta, korytarz wraz z klatką schodową i wiatrołap. No i taras, na który jeszcze wrócimy…

Na poddaszu zagospodarowano sypialnię z garderobą (20 + 10 metrów kwadratowych) i duży pokój dziecięcy (23 metry kwadratowe). Wrażenie robi jasna łazienka z zabudowaną wanną. Mozaikowe, przestrzenne akcenty wokół lustra, przy umywalkach i wannie nadają pomieszczeniu stylu, a stopnie na całej długości ściany pozwalają na łatwą aranżację z wykorzystaniem na przykład zieleni. Na górnym poziomie znajduje się także 45-metrowy open space z wyjściem na położony od wschodniej strony balkon. Ta przestrzeń daje ogromne możliwości indywidualnej aranżacji. Ciekawostka to także trójkątne okna wbudowane w lukarny na poddaszu.

Obecni właściciele zadbali także o detale poprawiające bezpieczeństwo – na przykład dodatkowe oświetlenie przypodłogowe na schodach, w korytarzach i przedpokoju. Choć oczywiście pełni ono także funkcję dekoracyjną.

Wnętrze domu utrzymane jest w tonacjach jasnych beży z elementami surowej cegły, ciemniejszej ceramiki i naturalnego drewna.

Wróćmy jednak do salonu na parterze, bo stąd można wyjść na przestronny taras, dający ogromne możliwości aranżacji. Roztacza się stąd widok na podwórko – na pierwszym planie – i las w tle. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni taras z pewnością będzie centrum życia towarzyskiego, bo kawa, obiad czy wino w takim otoczeniu z pewnością będą smakować wyjątkowo.

Wielkość i układ nieruchomości pozwalają na jej wykorzystanie zarówno jako własnego domu, jak i agroturystyki czy ośrodka z domkami letniskowymi. Wykorzystaniu jej w celach rekreacyjno-turystycznych sprzyja położenie w pobliżu prywatnego łowiska i stadniny koni.

Tę niezwykłą nieruchomość położoną w Brodnej znajdziecie w ofercie KZ Nieruchomości. Szczegółów szukajcie pod adresem: https://www.kznieruchomosci.pl/domy-na-sprzedaz-1400000zl-300m2-kaczory-brodna-o6085424. Tam również znajdziecie wirtualny spacer.

A jeżeli interesujesz się nieruchomościami w regionie, zobacz też ten wyjątkowy 140-metrowy apartament na Zielonej Dolinie w Pile:

Ponad 140 metrów komfortu. Prawdopodobnie największy w tej chwili dostępny do wynajęcia apartament w regionie

A może siedlisko z jeziorem w tle?

Siedlisko z jeziorem w tle

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.