Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Plan kina samochodowego Vivo! Piła. Fot. Vivo! Piła
Plan kina samochodowego Vivo! Piła. Fot. Vivo! Piła
Czas wolny i przyjemnościStaycation

Letnie kino samochodowe w Vivo! Piła

Kino pod gwiazdami w tym roku na wygodnych samochodowych fotelach. Wszystkie seanse są bezpłatne. W czwartkowe wieczory widzimy się na parkingu Vivo! Piła. Na Magazyn67.pl zaczynamy akcję #staycation – podpowiadamy jak ciekawie spędzić wakacje nie ruszając się z regionu.

Pokochaliśmy kino samochodowe. Seanse na lotnisku pokazały, że tęskniliśmy zarówno za nowymi doświadczeniami, jak i za kulturą, i spotkaniami. Nas dwoje w aucie, wielki ekran i ścieżka dźwiękowa z radia… Jesteśmy w kinie, a jednocześnie jakby na prywatnym seansie w zapewniającym prywatność samochodzie. Kino lotniskowe w ostatni weekend zakończyło seanse, ale będzie nowe – w centrum Piły.

W każdy kolejny czwartek wakacji Centrum Handlowe Vivo! Piła zaprasza do kina samochodowego na swoim parkingu. To nowa odsłona kinowego projektu Vivo, organizowanego latem w poprzednich latach. Zasady są takie same: to wy wybieracie film. Co tydzień na fanpage’u Vivo pojawią się dwie propozycje. W kolejny czwartek zostanie wyświetlona ta, która uzyska więcej głosów. Na najbliższy do wyboru macie oskarowy „Green Book” i „Narodziny gwiazdy”, z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem (pamiętacie pamiętne wykonanie „Shallow”, prawda?). Głosujemy tutaj: https://www.facebook.com/events/591644878420203/.

Plan kina samochodowego Vivo! Piła. Fot. Vivo! Piła
Plan kina samochodowego Vivo! Piła. Fot. Vivo! Piła

Czwartkowe seanse będą rozpoczynać się o 21.30, ale na miejscu warto być już o 21.00. Miejscem „widowni” będzie obszar zaznaczony na zdjęciu strzałką, natomiast ekran stanie w miejscu oznaczonym różowym trójkątem. Vivo będzie otwarte w czasie całego seansu – będzie można skorzystać z toalet wewnątrz. Ścieżka dźwiękowa będzie emitowana drogą radiową – częstotliwość, którą należy ustawić w samochodowym radioodbiorniku, zostanie podana przed seansem. No i najważniejsze: wszystkie seanse będą bezpłatne.

Zarządzająca Vivo! Piła Magdalena Drzewiecka tak mówi o tegorocznym projekcie kina pod gwiazdami: – Seanse plenerowe to świetna propozycja na długie letnie wieczory, dlatego nie mogło ich zabraknąć. W tym roku mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zdecydowaliśmy się na kino samochodowe. Mamy nadzieję, że lipcowe i sierpniowe pokazy będą dla kinomaniaków prawdziwą ucztą i świetną rozrywką.

Zatem w letnie czwartkowe wieczory widzimy się na parkingu Vivo! Piła. To dobry pomysł na #staycation – wakacje na miejscu, w regionie nad Gwdą i Notecią.

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.