Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Podcast w terenie. Magazyn67 do słuchania w niedzielę o 9.00. Fot. Marcin Maziarz
Podcast w terenie. Magazyn67 do słuchania w niedzielę o 9.00. Fot. Marcin Maziarz
Magazyn67Podkast w tereniePodkasty

W niedzielę Magazyn67… do słuchania

Pierwszy „Podcast w terenie”.

Odpowiedzi na pytanie, kiedy znowu zobaczymy się na papierze, nie zna nikt. Ale… Może fajnie będzie się usłyszeć? Na przykład przy niedzielnym śniadaniu. Albo przy niedzielnej kawie w samo południe? W niespiesznej atmosferze, w duchu slow-life, w domowym zaciszu, na balkonie, na tarasie, a może w drodze posłuchać tego, co do tej pory czytaliście w Magazynie67? Może namiastka lokalnego, niedzielnego radia? A może zupełnie nowy rodzaj spotkania?

W niedzielę o 9.00 premierowo pierwszy „Podcast w terenie. Magazyn67 do słuchania”. Z ludźmi stąd, z miejscami tu i tam, ze sprawami dotyczącymi naszego kawałka Ziemi. Na tę chwilę: co drugą niedzielę, ale nie mam pojęcia jak „Podcast w terenie” odbierzecie. Wkrótce może okazać się, że będzie częściej, rzadziej albo w zupełnie innym czasie. Tym razem jednak zapraszam w niedzielę, 26 kwietnia o 9.00. Do usłyszenia na www.magazyn67.pl!

Marcin Maziarz

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.