Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Fot. Green Chameleon/Unsplash
Fot. Green Chameleon/Unsplash
#RazemDamyRadęBiznes

#WtorkoweRekomendacje: ABC Rujner

#WtorkoweRekomendacje, czyli ci, z którymi lubię pracować, którzy nie zawodzą i którzy znają się na tym co robią. Bo warto czasem wskazać kogoś, w kogo się wierzy i zrobić coś tak po prostu. Szczególnie teraz. Bo #RazemDamyRadę. Rekomendacja druga: szukasz księgowej? Polecam Agnieszkę. :)

Kto? ABC Rujner Sp. z o.o.

Co robi? Zajmuje się księgowością. Jak to biuro rachunkowe. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw spółek komandytowych, ale i takiego malucha jak ja przygarnia pod swoje skrzydła.

Moje doświadczenie i dlaczego polecam? Agnieszka jest nadzwyczaj czujną księgową. Kiedy nie księguje, siedzi w prawie. W efekcie maile z sugestiami (szczególnie cennymi w tym czasie, kiedy przepisy zmieniają się z dnia na dzień) wysyłane w nocy, to norma. „Marcin, a czy myślałeś o…” słyszę lub czytam naprawdę często. Podchodzi przy tym bardzo po ludzku do problemów i radości swoich klientów. Kontakt to sama przyjemność, bo zaraźliwy uśmiech słychać nawet przez telefon. Szczerze polecam – nie tylko udziałowcom spółek komandytowych, ale także – takim jak ja – prowadzącym zwykłą działalność gospodarczą.

PS. Agnieszka to po prostu także dobry człowiek. To od niej zaczęła się akcja pomocy małym mnichom w Nepalu.

Gdzie szukać? Najłatwiej napisać na biuro.agnieszkarujner@gmail.com. Zapytaj, porozmawiaj – warto.

Co to są #WtorkoweRekomendacje? To taki pomysł, że nie wszystko trzeba robić za bilety NBP. I że warto podzielić się informacjami i dobrym słowem o tych, z którymi dobrze się pracuje i za polecenie kogo nie trzeba będzie się wstydzić. Bo fachowców warto polecać. Szczególnie teraz, kiedy czas nie jest łaskawy. Więcej o #WtorkowychRekomendacjach przeczytasz tutaj. #RazemDamyRadę.

PS. Wybaczcie stockowe zdjęcie, ale nie mam zdjęcia Agnieszki, a ona nic o tej rekomendacji nie wie. :)

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.