Rekomenduj tego, z kogo jesteś zadowolony. #RazemDamyRadę. Fot. Chroma Stock
Rekomenduj tego, z kogo jesteś zadowolony. #RazemDamyRadę. Fot. Chroma Stock
#RazemDamyRadęBiznesIdee

Rekomendujmy się! #RazemDamyRadę

Reklama

#WtorkoweRekomendacje #NasiPartnerzy #RazemDamyRadę

Rekomenduj tego, z kogo jesteś zadowolony. #RazemDamyRadę. Fot. Chroma Stock
Rekomenduj tego, z kogo jesteś zadowolony. #RazemDamyRadę. Fot. Chroma Stock

Dobry zwyczaj wprowadzili magazynowi dobrzy znajomi, partnerzy, biznesowi przyjaciele – KZ Nieruchomości. Tydzień temu zaczęli cykl wtorkowych rekomendacji biznesowych. I wiecie co? To jest tak dobry pomysł, że trudno go nie skopiować żywcem.

#WtorkoweRekomendacje wnoszą mały promyk słonka do świata, w którym trudno pracować, w którym wszyscy (no, prawie) martwimy się o przyszłość. Nie chodzi o to, żeby polecać wszystkich wszystkim. Ale wszyscy korzystamy z usług, kupujemy, sprzedajemy, zbieramy doświadczenia, budujemy relacje. To one są najważniejsze.

Na pewno mamy wśród kontrahentów tych, z którymi współpraca to najlepsze na świecie doświadczenie. Podzielmy się informacjami o nich. Ale tylko tymi dobrymi. Każda rekomendacja – na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, na stronie internetowej – pomaga budować dobry biznes. Często ten lokalny. Zarówno ten najmniejszy, w którym kupując, stajesz się mecenasem wakacji dzieci właściciela, jak i ten większy, którego klientem będąc, zapewniasz miejsca pracy. Liczą się opinie! Zostaw ślad po swojej ulubionej krawcowej, która sprawia, że we wszystkim wyglądasz świetnie, po mechaniku, który zawsze mówi prawdę o samochodzie, po sklepie za rogiem, w którym sprzedawca zna twoje imię i zawsze ma grosik reszty. Napisz coś dobrego o swojej ulubionej kraftowej palarni kawy, biurze nieruchomości, które wynegocjowało świetną cenę i poprowadziło za rękę, i szkole języków obcych, dzięki której na wakacjach dogadywałeś się z miejscowymi.

#WtorkoweRekomendacje wchodzą na stałe do Magazynu67.pl. Na razie na trudny czas, w którym walczymy o przetrwanie. Bo przecież możemy zrobić coś dla siebie wzajemnie. #RazemDamyRadę.

A – tak czysto po ludzku – warto nie tylko dlatego, że wspierasz lokalny biznes i pomagasz przetrwać sąsiadom. Dając rekomendację dajesz też nadzieję na to, że jutro będzie lepiej, i że warto zawalczyć o marzenia i miejsce pracy.

Pierwsza wtorkowa rekomendacja w Magazynie67.pl – wyjątkowo – w środę, i – oczywiście – będą to ci, którzy z rekomendacjami wyszli pierwsi: KZ Nieruchomości.

A jeżeli podoba ci się Magazyn67, może go polubisz na Facebooku?

Reklama