Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Do zobaczenia jak najszybciej! Fot. Marcin Maziarz
Do zobaczenia jak najszybciej! Fot. Marcin Maziarz
Magazyn67

Życzenia wielkanocne bez żadnego trybu

I bez słowa o trudnym czasie i dziwnych świętach.

Do zobaczenia jak najszybciej! Fot. Marcin Maziarz
Do zobaczenia jak najszybciej! Fot. Marcin Maziarz

Drodzy!

Nie będzie nic o tym, że to trudny czas. Ani o tym, że czas jest dziwny, a święta inne. To świetnie wiemy sami. Z życia.

Bywa też smutno. Bywa frustrująco. Bywa… Sami wiecie najlepiej. I stąd na najradośniejsze święta w roku takie, a nie inne życzenia.

Żebyśmy wkrótce mogli wyjść do lasu, rozłożyć koc nad jeziorem, zatrzymać się dokładnie tam gdzie chcemy, spacerować w miejscach, które lubimy, spotykać się z ludźmi, z którymi mamy ochotę się spotkać i zapalić znicz na grobie bliskich, których z nami już nie ma. Bez potrzeby tłumaczenia się komukolwiek. I bez żadnego trybu.

Wielkanoc to święta zwycięstwa dobra nad złem, ale i święta wolności. Jednego i drugiego życzę nam wszystkim.

Marcin Maziarz
wydawca Magazynu67

PS. I oczywiście tego, żebyśmy już w maju mogli znowu spotkać się na papierze, a jeszcze wcześniej być może w innej formie. :)

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.