Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Zespół KZ Nieruchomości. Fot. Materiały KZ Nieruchomości
Zespół KZ Nieruchomości. Fot. Materiały KZ Nieruchomości
#RazemDamyRadęBiznes

#WtorkoweRekomendacje: KZ Nieruchomości. Bo #RazemDamyRadę

To mógłby być artykuł sponsorowany, materiał przygotowany wspólnie z partnerem… Ale nie jest. To po prostu #WtorkoweRekomendacje, w których przedstawiam tych, z którymi lubię pracować, którzy nie zawodzą i którzy znają się na tym co robią. Bo warto czasem wskazać kogoś, w kogo się wierzy i zrobić coś tak po prostu. Szczególnie teraz. Bo #RazemDamyRadę. Rekomendacja pierwsza.

Zespół KZ Nieruchomości. Fot. Materiały KZ Nieruchomości
Zespół KZ Nieruchomości. Fot. Materiały KZ Nieruchomości

 

KZ Nieruchomości
KZ Nieruchomości

Kto? KZ Nieruchomości s.c.

Co robią? Zajmują się nieruchomościami. Mieszkaniowymi i komercyjnymi. Zabudowanymi i działkami. Pomagają sprzedać, kupić, wynająć, skredytować…

Jak robią? Słuchają. Dużo rozmawiają (naprawdę dużo) i jeszcze więcej słuchają. Słuchają też rynku, dlatego wiedzą jakie rozwiązania mogą zaproponować. Niby standard, ale dzieje się jakoś tak, że klienci stają się dobrymi znajomymi. Kiedy pierwszy raz spotkaliśmy się z Magdą i Marcinem, opowiadali o swojej wizji butikowego biura pośrednictwa nieruchomości. I coś w tym jest – butik nieruchomości to dobre określenie tego co i jak robią w KZ Nieruchomości.

Moje doświadczenie i dlaczego polecam. Mają naprawdę otwarte głowy w obszarach, które najbardziej interesują mnie zawodowo – social media, promocja… Ale miałem też kilka okazji przyglądać się z bliska jak pracują ze swoimi klientami – tymi sprzedającymi. Wszak razem przygotowujemy serię „Wyjątkowe Nieruchomości”. Ja rozmawiam z gospodarzami o tym, jak żyje się w miejscu, które odwiedzamy, żeby jak najlepiej o nim opowiedzieć. Oni – KZ – rozmawiają o funkcjonalności, prawie, rynku, możliwościach. O tym, o czym rozmowy bywają trudne, i raczej trudno myśleć o nich w kategoriach „przyjemnego tematu”. Zdarza się, że siedzimy razem gdzieś w kuchni albo na kanapie. I dlatego mogę zaświadczyć: to są bardzo ludzkie rozmowy. Nic dziwnego, że klienci stają się dobrymi znajomymi. KZ Nieruchomości rekomenduję z czystym sumieniem.

Zespół KZ Nieruchomości. Fot. Materiały KZ Nieruchomości
Zespół KZ Nieruchomości. Fot. Materiały KZ Nieruchomości

Gdzie szukać? KZ Nieruchomości s.c. fizycznie znajdziecie w Pile przy Sikorskiego 80 (na rogu Sikorskiego/Kilińskiego, wejście od Kilińskiego). W internecie są obecni na www.kznieruchomosci.pl (tu znajdziecie pełną ofertę nieruchomości), a także na Facebooku: https://www.facebook.com/KittelZamojda/. Na Magazyn67.pl znajdziesz też ślady naszych wspólnych działań.

Co to są #WtorkoweRekomendacje? To taki pomysł, że nie wszystko trzeba robić za bilety NBP. I że warto podzielić się informacjami i dobrym słowem o tych, z którymi dobrze się pracuje i za polecenie kogo nie trzeba będzie się wstydzić. Bo fachowców warto polecać. Szczególnie teraz, kiedy czas nie jest łaskawy. Więcej o #WtorkowychRekomendacjach przeczytasz tutaj. #RazemDamyRadę.

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.