Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Szukasz pracownika nie tylko w gastro? Przyślij ofertę - publikacja jest bezpłatna. Fot. Andriyko Podilnyk/Unsplash
Szukasz pracownika nie tylko w gastro? Przyślij ofertę - publikacja jest bezpłatna. Fot. Andriyko Podilnyk/Unsplash
BiznesGiełda pracyIdeeMagazyn67

Poszukiwany/Poszukiwana. Giełda pracy Magazynu67

Udało się z bazą lokalnego biznesu na trudny czas, a skoro ta dziś jest już zbędna, spróbujmy czegoś nowego. :)

Lokale i branża beauty właśnie się otwierają, ograniczenia w sklepach i punktach usługowych są łagodzone, kolejne branże czekają na rozmrożenie, coraz śmielej wychodzimy z domów… Koronarzeczywistość nabiera trochę łagodniejszych rysów, choć nadal stawia wymagania. Tak czy inaczej staramy się żyć na tyle normalnie, na ile się da. Także pracować i dawać pracę.

I tutaj kolejny pomysł z kategorii teoretycznie niepasujących do Magazynu67, ale… taki jego urok. I trochę pod prąd, bo skoro dookoła mówią, że będą zwalniać, to… zróbmy sobie giełdę pracy. Jeżeli jesteś pracodawcą i szukasz pracownika – daj znać. Napisz na praca@magazyn67.pl: na jakie stanowisko poszukujesz pracownika, jaki rodzaj umowy proponujesz (stałą, na czas określony, na zastępstwo), czego oczekujesz, co proponujesz, gdzie znajduje się miejsce pracy (lub czy jest to praca zdalna) i jak można się z tobą skontaktować w sprawie rekrutacji (e-mail, adres formularza, numer telefonu).

Ważne: oferty anonimowe (bez nazwy pracodawcy) nie będą publikowane. Również ważne: to nieobowiązkowe, ale jeżeli podasz widełki wynagrodzenia, sprawisz, że będziesz postrzegany jako transparentny pracodawca, trafią do ciebie tylko oferty od osób faktycznie zainteresowanych, a ty nie stracisz czasu na przeglądanie ofert i spotkania z osobami, których nigdy więcej nie zobaczysz. Za oferty MLM dziękujemy, jak i zastrzegamy sobie prawo do ostatecznej decyzji o publikacji oferty. :)

Jeszcze raz (lepiej widoczny) adres: praca@magazyn67.pl.

Publikacja ofert jest bezpłatna! Co tydzień będziemy publikować oferty pracy z lokalnego rynku – tylko te, które zostaną nadesłane przez pracodawców. Spróbujemy zebrać pierwsze w najbliższą sobotę. I wiecie co? Bez ciśnienia – z kryzysową bazą lokalnego biznesu się udało, miło będzie jeżeli i tym razem wypali, ale jeżeli nikt nie przyśle oferty – trudno, idziemy dalej. :) Naprawdę.

Tak czy inaczej skrzynka praca@magazyn67.pl czeka na wasze oferty pracy, a ich publikacja jest bezpłatna. Widzimy się w sobotę? :)

Marcin

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.