Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Jak odpoczywacie w domu? Pokażcie to i weźcie udział w urodzinowym konkursie MJ Finanse. Fot. Chroma Stock
Jak odpoczywacie w domu? Pokażcie to i weźcie udział w urodzinowym konkursie MJ Finanse. Fot. Chroma Stock
Materiał sponsorowanyPartnerzy

W domu odpoczywam. Urodzinowy konkurs MJ Finanse

W domu dzieją się fajne rzeczy, bo dom jest po to, żeby być w nim sobą. Pokażcie jak odpoczywacie w czterech kątach. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami do Sceny.

MJ Finanse – rodzinnych doradców finansowych – znacie już z Magazynu67. Magdalena i Mirosław Joncel od dwóch lat pomagają spełniać marzenia o miejscach, w których czujecie się dobrze. Dzięki ich pomocy kupiliście już dziesiątki mieszkań i zbudowaliście wiele domów, w których jesteście sobą.

Drugie urodziny pod szyldem MJ Finanse obchodzimy wspólnie. Z przyczyn obiektywnych nie będzie tortu – na niego jeszcze was zaprosimy, kiedy będzie bezpieczniej i – zwyczajnie – lepiej. Bo w to, że będzie, niezmiennie wierzymy. Na urodziny zamiast tortu MJ Finanse mają dla was konkurs. Oczywiście związany z tym, co w MJ Finanse robią – zapewniają święty spokój we własnych czterech kątach.

Jak odpoczywacie w domu? Pokażcie to i weźcie udział w urodzinowym konkursie MJ Finanse. Fot. Chroma Stock
Jak odpoczywacie w domu? Pokażcie to i weźcie udział w urodzinowym konkursie MJ Finanse. Fot. Chroma Stock

MJ Finanse to firma rodzinna, w której doskonale rozumieją, że załatwianie spraw związanych z kredytem mieszkaniowym musicie zmieścić w ciągu dnia gdzieś między pracą, odebraniem dzieci z przedszkola i codziennymi zakupami, często nie mając czasu choćby na obiad. Są właśnie po to, żeby przez bankowe procedury przejść sprawnie i nie narażać was na zbędne koszty. Żeby wasze marzenie o własnym miejscu, w którym odpoczniecie, spełniło się łatwiej niż wydaje się na początku drogi do niego.

Konkurs pod tytułem „W domu odpoczywam”. Bo dom jest po to, by poczuć się w nim naprawdę wolnym. Zdjąć ubranie „do pracy” i być sobą. Samemu albo z ludźmi, których kochasz. Robiąc to, na co masz ochotę. Dlatego pokaż jak odpoczywasz w domowym zaciszu! Sam/sama? Z najważniejszymi ludźmi w życiu? Gotujesz? Czytasz? Rzeźbisz? Dajesz nowe życie antykom? Grzebiesz w aucie? Bawisz się? W jakikolwiek sposób odpoczywasz w domu, inspiruj do działania. Koniecznie zrób zdjęcie i napisz co robisz: z kim i dlaczego sprawia ci to frajdę. Najciekawsze DOMOWE historie MJ Finanse nagrodzą voucherami do restauracji Scena w Pile. Ale wiecie co? Scena od siebie dorzuciła jeszcze jeden voucher. Dlatego nagrodzimy łącznie cztery konkursowe odpowiedzi z domową historią w tle, które uznamy za najbardziej kreatywne. Do wygrania są trzy vouchery po 100 złotych każdy oraz jeden na 50 złotych. Szczegóły znajdziecie w regulaminie poniżej. W konkursie wezmą udział wyłącznie odpowiedzi udzielone w komentarzach pod postem konkursowym zamieszczonym na Facebooku 1 lutego 2021 r. (na czas trwania konkursu post jest przypięty na górze strony https://www.facebook.com/Magazyn67). Czas na odpowiedzi macie do niedzieli, 7 lutego, do końca dnia.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj »

Sponsorem konkursu jest

MJ Finanse
MJ Finanse

MJ Finanse
ul. Okrzei 18
III piętro, pokój 305
64-920 Piła
tel. 693 010 520
kredyty@mjfinanse.pl
www.mjfinanse.pl

Partnerem konkursu jest

Scena Bar & Restaurant
Scena Bar & Restaurant
Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.