Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Odrobina funu z tatą – całkiem jak za dzieciaka. Fot. Chroma Stock
Odrobina funu z tatą – całkiem jak za dzieciaka. Fot. Chroma Stock
Czas wolny i przyjemności

3 lokalne prezenty dla taty, które zdążysz kupić w Dniu Ojca. Są rabaty!

I nikt nie będzie pytać dlaczego dopiero dziś… ;)

Najważniejsze że kochasz go przez 365 pozostałych dni tego roku. Prezent z adrenaliną albo kofeiną będzie bardzo miłym dodatkiem. Wszystkie trzy są bardzo lokalne. Za wszystkimi stoją ojcowie, którzy wiedzą co dobre… dla innych ojców. ;) No i na dwa z nich dostaniesz rabat (i zamówisz je nie ruszając się zza biurka).

Kofeinowy kop w dobrym smaku

Rzemieślnicza palarnia kawy Coffee Cave. Fot. Marcin Maziarz
Rzemieślnicza palarnia kawy Coffee Cave. Fot. Marcin Maziarz

O Coffee Cave czytaliście już w Magazynie67. Rzemieślnicza palarnia kawy z Ujścia to takie miejsce, w którym kawę traktuje się z miłością, a aromat tej miłości zamyka w czarnych torebkach. Powstają tu rzeczy absolutnie zniewalające każdego, kto przykłada wagę do jakości tego, co je i pije. I dlatego warto pozwolić tacie spróbować czegoś co pachnie wielkim światem (Honduras, Brazylia, Kolumbia, Indie…), a czego ostateczny kształt został nadany lokalnie. Wszystko to znajdziecie na https://coffeecave.pl/sklep. Zamówienia z adresem dostawy w Pile lub Ujściu złożone do 13.00 powinny zostać dostarczone jeszcze dziś. Późniejsze – jutro. A jeżeli wpiszecie kod „TATA” dostaniecie 20% rabatu. Dostawy w Pile i w Ujściu są realizowane bezpłatnie. I nie musisz ruszać się z domu.

Gdyby adrenaliny było za mało…

Loty widokowe paralotnią w Pile. Fot. Bogdan Jasiński
Loty widokowe paralotnią w Pile. Fot. Bogdan Jasiński

… zadzwońcie do Bogdana. To człowiek który wie jak dotknąć chmury i jak sprawić, by każdy poczuł się wyjątkowo. Bo świat spod skrzydła paralotni wygląda wyjątkowo. Z wysokości kilkuset metrów doskonale widać Piłę i bliskie okolice. Świst wiatru w uszach i nowa perspektywa sprawią, że twój tata poczuje się naprawdę wyjątkowo. Dlatego zadzwoń do Bogdana (508 266 120) i zarezerwuj lot, a na hasło „TATA” tylko dziś dostaniesz 20% rabatu. Voucher jest dostarczany w formie elektronicznej – termin możesz ustalić później.

Bliżej ziemi też jest fun

Gokart Extreme. Fot. Marcin Maziarz
Gokart Extreme. Fot. Marcin Maziarz

Bo kiedy siedzisz kilka centymetrów nad ziemią, doskonale czujesz prędkość. Pandemiczną przerwę w Gokart Extreme wykorzystali na zmianę układu toru, więc… po prostu zabierz tatę na gokarty. Tutaj będzie miał lepsze warunki do driftowania niż w swoim kombi, a przy okazji spędzicie trochę czasu razem… ;)

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.