Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Fot. Markus Spieske/Unsplash
Fot. Markus Spieske/Unsplash
BiznesIdeeMateriał sponsorowanyPartnerzy

Czy rynek pracy i szkoła są gotowe na iGen?

CWRKDiZ w Pile zaprasza na konferencję dla nauczycieli, trenerów i samorządowców.

Rynek pracy zmienia się szybciej niż kiedykolwiek. Rodzą się nowe zawody, nowe metody wykonywania pracy. Rzeczywistość Pokolenia Z czy iGen – osób urodzonych po 1995 roku – nie zawsze rozumiemy. Dostrzegają problemy, których nie zauważamy my – rodzice. Tworzą własne modele spędzania czasu wolnego, nauki, robienia zakupów, komunikacji, ale także pracy. Wobec pracodawców mają zupełnie inne oczekiwania, inaczej rozumieją pracę. Czy pracodawcy, ale także odpowiedzialni za edukację, są gotowi na iGen?

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile zaprasza na konferencję, która pomoże odpowiedzieć na to pytanie. W programie m.in. panele o wychowaniu ukierunkowanym na kompetencje, o oczekiwaniach iGen wobec pracodawców i o responsywności kompetencji rynkowych.

Konferencja przeznaczona jest przede wszystkim dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kuratoriów oświaty, dyrektorów szkół, doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli, edukatorów, trenerów oraz pracowników instytucji związanych z edukacją i rynkiem pracy. Konferencja odbędzie się w całości on-line 18 maja 2020 r. Potrwa od 17.00 do 20.40. Pełny program można pobrać stąd. Na konferencję obowiązuje wcześniejsza rejestracja – formularz rejestracyjny jest dostępny pod linkiem https://bit.ly/konf-miedzy-szkola-a-rynkiem-pracy-18-05-2020. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Podoba ci się Magazyn67? Śledź go na Facebooku:

[efb_likebox fanpage_url=”Magazyn67″ box_width=”700″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn” ]

A więcej treści dotyczących oświaty i edukacji wkrótce znajdziesz także na profilu:

[efb_likebox fanpage_url=”tatawpile” box_width=”700″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn” ]

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.