Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Wiosna w okolicy Piły. Fot. Robert Judycki
Wiosna w okolicy Piły. Fot. Robert Judycki
FotoOutdoor

Prawdziwa wiosna na razie tylko na zdjęciach

Trzeba wiedzieć jak podejść, by nie spłoszyć. Długi obiektyw też się przydaje.

Wczesna wiosna nie rozpieszcza nas w tym roku, więc pora sięgnąć do archiwum. Zrobił to Robert Judycki, który sobie tylko znanymi ścieżkami dociera do najgłębszych zakątków regionu i uzbrojony w teleobiektyw utrwala obrazki, których dzicy bohaterowie zupełnie nie zdają sobie z tego sprawy. Czasem dopiero przerywający ciszę trzask migawki jest wpisanym w dziką naturę sygnałem do ucieczki. Te zdjęcia powstały – niestety – w ubiegłym roku. W tym musimy jeszcze poczekać, aż wiosna trochę się ośmieli, ale jak wygląda – można przypomnieć sobie już teraz. Kliknij w dowolną miniaturę i nawiguj strzałkami (na wyświetlaczu lub klawiaturze):

Polub Magazyn67 na Facebooku:

[efb_likebox fanpage_url=”https://www.facebook.com/Magazyn67/” fb_appid=”” box_width=”700″ box_height=”” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ locale=”pl_PL”]

Materiał jest częścią projektu Nieznana Północ – jego też możesz polubić, żeby częściej cieszyć się ładnymi obrazkami z regionu:

[efb_likebox fanpage_url=”https://www.facebook.com/Nieznana-Północ-2232851170074492/” fb_appid=”” box_width=”700″ box_height=”” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ locale=”pl_PL”]

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.