Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67
Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67
Uncategorized

Tamara Krakowiak na okładce drugiego numeru Magazynu67

Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67
Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67

Historia opowiedziana z prawdziwą radością.

Bohaterka już wie, pora byście i wy poznali tę długo skrywaną tajemnicę. Na okładce drugiego numeru Magazynu67 znalazła się Tamara Krakowiak. Tamara – o tym już wiecie – opowiedziała o swojej podróży do Sabaudii. Ten francuski region nie jest szczególnie znany z produkcji wina tak jak Bordeaux czy Burgundia, ale i tam dzieją się ciekawe rzeczy. Tamara otworzyła się i naprawdę osobiście opowiedziała o tym dlaczego poznawanie winiarskich tajemnic może być fascynujące, jak odnalazła się w nowej dla niej rzeczywistości, jak przyjęli ją w rodzinnej winnicy, którą prowadzi już szóste pokolenie, i o tym jak dziewczyna podróżuje w pojedynkę.

Wszyscy moi rozmówcy, z którymi rozmowy znajdziecie w tym numerze, opowiedzieli fantastyczne historie, ale siłą rzeczy na okładce mogła znaleźć się tylko jedna osoba. Wybór padł na Tamarę dlatego, że podziwiam jej odwagę i – w dobrym znaczeniu – determinację, a jej wewnętrzna siła zwyczajnie mi imponuje. Radość z jaką opowiadała swoją historię, udzieliła się i mi, i chciałbym, by udzieliła się i wam.

Okładkowe zdjęcie bohaterka zrobiła sobie sama.

O tym, kogo i co jeszcze znajdziecie w nadchodzącym numerze Magazynu67, możecie już wnioskować po zapowiedziach na okładce, ale o szczegółach przeczytacie już jutro.

Gdzie znaleźć i jak zamówić Magazyn67?

I jeszcze kilka słów o tym gdzie i jak możecie zdobyć Magazyn67. Magazyn będzie dystrybuowany bezpłatnie w sieci prestiżowych, starannie wybranych miejsc w Pile i w promieniu około 40 – 50 km. Gdzie? Lista pojawi się wraz z rozpoczęciem dystrybucji i będzie na bieżąco uzupełniana. Ale Magazyn67 możesz zamówić już teraz prosto do swojej skrzynki pocztowej w dowolnym miejscu w Polsce – koszt usługi to 6,99 zł za egzemplarz. Koszt wysyłki zagranicznej w dowolne miejsce na świecie to 16,99 zł za egzemplarz. Napisz na dystrybucja@magazyn67.pl, podaj swój adres i liczbę egzemplarzy oraz informację o tym, czy chcesz otrzymać fakturę VAT (jeżeli tak – podaj dane do faktury). W mailu zwrotnym otrzymasz numer rachunku bankowego do dokonania wpłaty. Wysyłki będą realizowane w usłudze listowej Poczty Polskiej (dopłata do priorytetu i listu poleconego – według cennika Poczty).

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens. Do tej listy rodzina dodałaby jeszcze „weź, nie rób już tylu zdjęć”. Od czasu do czasu pokazuje się w TV Asta. Prywatnie tata dwóch synów i niemąż jednej nieżony.