Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67
Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67
Uncategorized

Tamara Krakowiak na okładce drugiego numeru Magazynu67

Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67
Tamara Krakowiak na okładce Magazynu67

Historia opowiedziana z prawdziwą radością.

Bohaterka już wie, pora byście i wy poznali tę długo skrywaną tajemnicę. Na okładce drugiego numeru Magazynu67 znalazła się Tamara Krakowiak. Tamara – o tym już wiecie – opowiedziała o swojej podróży do Sabaudii. Ten francuski region nie jest szczególnie znany z produkcji wina tak jak Bordeaux czy Burgundia, ale i tam dzieją się ciekawe rzeczy. Tamara otworzyła się i naprawdę osobiście opowiedziała o tym dlaczego poznawanie winiarskich tajemnic może być fascynujące, jak odnalazła się w nowej dla niej rzeczywistości, jak przyjęli ją w rodzinnej winnicy, którą prowadzi już szóste pokolenie, i o tym jak dziewczyna podróżuje w pojedynkę.

Wszyscy moi rozmówcy, z którymi rozmowy znajdziecie w tym numerze, opowiedzieli fantastyczne historie, ale siłą rzeczy na okładce mogła znaleźć się tylko jedna osoba. Wybór padł na Tamarę dlatego, że podziwiam jej odwagę i – w dobrym znaczeniu – determinację, a jej wewnętrzna siła zwyczajnie mi imponuje. Radość z jaką opowiadała swoją historię, udzieliła się i mi, i chciałbym, by udzieliła się i wam.

Okładkowe zdjęcie bohaterka zrobiła sobie sama.

O tym, kogo i co jeszcze znajdziecie w nadchodzącym numerze Magazynu67, możecie już wnioskować po zapowiedziach na okładce, ale o szczegółach przeczytacie już jutro.

Gdzie znaleźć i jak zamówić Magazyn67?

I jeszcze kilka słów o tym gdzie i jak możecie zdobyć Magazyn67. Magazyn będzie dystrybuowany bezpłatnie w sieci prestiżowych, starannie wybranych miejsc w Pile i w promieniu około 40 – 50 km. Gdzie? Lista pojawi się wraz z rozpoczęciem dystrybucji i będzie na bieżąco uzupełniana. Ale Magazyn67 możesz zamówić już teraz prosto do swojej skrzynki pocztowej w dowolnym miejscu w Polsce – koszt usługi to 6,99 zł za egzemplarz. Koszt wysyłki zagranicznej w dowolne miejsce na świecie to 16,99 zł za egzemplarz. Napisz na dystrybucja@magazyn67.pl, podaj swój adres i liczbę egzemplarzy oraz informację o tym, czy chcesz otrzymać fakturę VAT (jeżeli tak – podaj dane do faktury). W mailu zwrotnym otrzymasz numer rachunku bankowego do dokonania wpłaty. Wysyłki będą realizowane w usłudze listowej Poczty Polskiej (dopłata do priorytetu i listu poleconego – według cennika Poczty).

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.