Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Drugi i trzeci numer Magazynu67. Pomożesz wydać czwarty? Zgarniesz trochę wdzięczności i odrobinę sławy. Fot. Marcin Maziarz
Drugi i trzeci numer Magazynu67. Pomożesz wydać czwarty? Zgarniesz trochę wdzięczności i odrobinę sławy. Fot. Marcin Maziarz
Uncategorized

Czwarty numer: honorowa strona dla ciebie

Być może nawet zdecydujesz, co znajdzie się w środku. Może nawet dostaniesz limitowaną niespodziankę tylko dla wspierających? :)

Drugi i trzeci numer Magazynu67. Pomożesz wydać czwarty? Zgarniesz trochę wdzięczności i odrobinę sławy. Fot. Marcin Maziarz
Drugi i trzeci numer Magazynu67. Pomożesz wydać czwarty? Zgarniesz trochę wdzięczności i odrobinę sławy. Fot. Marcin Maziarz

Za nami już dwa (a właściwie trzy) numery Magazynu67. Zebrałem masę fajnego feedbacku. Głównie o tym, że się podoba. Super! Bardzo się cieszę i najpiękniej jak potrafię – dziękuję! Prace nad czwartym numerem trwają. Część materiału już zebrana, część już napisana i obfotografowana, część dopiero czeka na umówienie rozmówców. Wszystko idzie mniej-więcej właściwym tokiem. Pora spróbować czegoś nowego. Pewnie słyszałeś o crowdfundingu? :)

Wiedziony waszymi dobrymi słowami na temat tego czym jest i jaki jest Magazyn67, chciałbym was zaprosić do jego współtworzenia. Jak się pewnie domyślasz, przedsięwzięcie nie należy do najtańszych, dlatego za chwilę poproszę cię o sięgnięcie do sakiewki i wysupłanie drobnych, które gdzieś tam się walają. ;) W zamian mam kolorowe prezenty, których nie dostanie nikt inny, trochę fejmu, którego wszyscy łakniemy i możliwość współdecydowania o tym, co znajdzie się w najbliższym numerze (która to możliwość do tej pory była zarezerwowana dla mnie ;)). Przy okazji chciałbym, by magazyn trafiał do Was bezpośrednio, więc… :)

Jak wesprzeć Magazyn67 i zgarnąć trochę fejmu? Opcja jest jedna. Wysupłaj 7,99 zł i zamów czwarty numer Magazynu67 do 29 lipca włącznie. Otrzymasz:

  • moją wdzięczność
  • egzemplarz czwartego numeru Magazynu67 wysłany pocztą na podany adres (do domu, do biura, do fabryki, do szefa, do… wymyśl sobie)
  • imię i nazwisko wydrukowane wraz z podziękowaniami na honorowej stronie w czwartym numerze Magazynu67 (wpłacając wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska w podziękowaniach; jeżeli nie chcesz – napisz o tym w mailu, w którym podasz adres do wysyłki)
  • wysyłkę w pierwszej kolejności – jeszcze przed rozpoczęciem otwartej dystrybucji numeru.

Jak? Napisz na adres sklep@magazyn67.pl, podając liczbę zamawianych egzemplarzy i adres do wysyłki. W mailu zwrotnym otrzymasz numer konta bankowego, na które należy dokonać wpłaty i numer zamówienia do wpisania w polu „tytułem”. To wszystko. Jeżeli chciałbyś zamówić wysyłkę za granicę, dodaj 10 złotych (łącznie 17,99 zł). To jeszcze nie wszystko…

Progi

I tu zaczynają się progi. Takie fajne progi. :) Próg pierwszy osiągniemy, jeżeli suma wpłat (zaksięgowanych na rachunku bankowym) do 29 lipca 2018 r. przekroczy 900 złotych. Jeżeli tak się stanie, do Magazynu dodamy 8 stron (będą 84 zamiast 76), które wypełnimy wyłącznie regionalnymi treściami, a o tym, co się na nich znajdzie – zdecydujecie Wy – wspierający. I nikt inny. Propozycje i głosowanie będą musiały być szybkie, ale wierzę, że się z nimi uwiniecie. :)

Kolejny próg… Jeżeli tylko przekroczycie pierwszy, pojawi się drugi. :) A uwierzcie, że warto – będzie to coś, co dostaną tylko wspierający. :) Zachęcam do zamawiania Magazynu67 do domu.

RODO

I jeszcze by formalności stało się zadość, krótkie pouczenie. :) Zamawiając i wspierając wydanie czwartego numeru Magazynu67, musisz podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres wysyłkowy, adres e-mail, a dokonując przelewu – Twój bank prześle także numer rachunku bankowego. Administratorem Twoich danych jestem ja – Marcin Maziarz, prowadzący działalność pod firmą M67 z siedzibą w Pile przy ulicy Lotniczej 12 (budynek aeroklubu, lokal nr 8). Składając zamówienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych do celów sprzedaży i dostarczenia Ci zamówionych produktów, a także (o ile nie zaznaczysz braku zgody w mailu z zamówieniem) do opublikowania twojego imienia i nazwiska lub nazwy na stronie z podziękowaniami dla wspierających wydanie Magazynu67. Dostęp do nich będzie miał także mBank (tam trafi twój przelew) i biuro rachunkowe ABC Agnieszka Rujner-Markowska, ul. Kołobrzeska 15 w Pile (w formie wyciągu z rachunku bankowego – księgowa musi o tym wiedzieć). Żadne twoje dane nie zostaną przekazane komukolwiek innemu. Nie rozsyłam też spamu. Kiedy tylko chcesz, możesz wycofać zgodę na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych (poza danymi dla celów podatkowych). Wystarczy, że napiszesz mail na adres marcin@magazyn67.pl. Pytania i wątpliwości? Pisz na ten sam adres.

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.