Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fot. Materiały prasowe
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fot. Materiały prasowe
Czas wolny i przyjemnościWydarzenia

6 najciekawszych licytacji w 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pile

Miliony złotych popłyną w tę niedzielę na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

I choć cel finału jest najważniejszy, to finałowe licytacje są okazją do zebrania niezapomnianych przeżyć. Oto subiektywny wybór sześciu najciekawszych licytacji 28. Finału w Pile.

Ugotuj sobie obiad z Bosackimi i Głowskimi

Telewizyjna i książkowa pogromczyni żywieniowych mitów, senator, prezydent Piły i restauratorka – po takim składzie w kuchni można obiecać sobie wiele. Katarzyna i Marcin Bosaccy oraz Magdalena i Piotr Głowscy będą gospodarzami warsztatów kulinarnych w Dolinie Aniołów w Chrustowie. Warsztaty zaczną się zakupami u lokalnych dostawców, a skończą – staropolskim obiadem. Piotr Głowski tym razem wejdzie w rolę podkuchennego, natomiast senator (i były ambasador w Kanadzie) Marcin Bosacki podzieli się wiedzą na temat win i savoir-vivre’u. Prym jednak będą wiodły panie – Magdalena Głowska i Katarzyna Bosacka. Do wylicytowania są aż cztery pakiety. Licytować można na Allegro: https://allegro.pl/oferta/gotuj-z-bosackimi-i-glowskimi-w-dolinie-aniolow-8823641409.

Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów. Fot. Materiały prasowe
Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów. Fot. Materiały prasowe

Odbierz śmieci od sąsiada

To nie żart. Altvater, firma z grupy Eneris, proponuje spędzenie kilku godzin w roli ładowacza śmieci. Będzie można sprawdzić ile naprawdę może ważyć 120-litrowy czarny pojemnik, dowiedzieć się jak podczepić go, by nie spadł i dowiedzieć się do czego służą wszystkie przyciski z tyłu śmieciarki. Będzie też przejażdżka na składowisko odpadów w Kłodzie. Czym pachnie i ile wysiłku wymaga ta praca mogliście dowiedzieć się z odcinka Zawodowców. Teraz możecie sprawdzić to na własnej skórze. Polecam. ;) Możliwość wcielenia się w rolę ładowacza śmieci będzie można wylicytować w czasie finału w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

Zapowiedz pogodę

Wyże, niże, słońce i deszcz… Telewizja Asta wystawia na licytację możliwość poprowadzenia prognozy pogody. Będzie też okazja sprawdzenia się w telewizyjnym greenboxie. Poruszanie się po nim wcale nie jest łatwe, ale będąc pod opieka Patrycji Jankowskiej poczujesz się pewnie. No i jako pierwszy dowiesz się, czy czeka nas deszcz, czy może jednak słońce… Kto wie, może okażesz się talentem i na stałe dołączysz do ekipy TV Asta? Prowadzenie prognozy pogody w TV Asta będzie można wylicytować w RCK po 17.00.

Patrycja Jankowska, TV Asta. Fot. Marcin Maziarz
Patrycja Jankowska, TV Asta. Fot. Marcin Maziarz

Spędź dzień z pszczołami

O tym, że pszczoły to przyjazne owady przekonuje Fundacja Pszczoła, z którą magazynowo po prostu się lubimy. Fundacja na orkiestrową licytację przekazała dwa vouchery – o wartości 250 złotych każdy – na wyjątkową wizytę na pasieczysku. W pakiecie jest przebranie w pszczelarskie stroje, poznanie świata pszczół, degustacja miodu prosto z plastra… Zastanawialiście się kiedyś jak smakuje miód z Piły? Miód o smaku Piły… Pszczele vouchery będzie można wylicytować w dwóch miejscach: w hali MOSiR między 11.00 i 15.00, oraz w RCK – po 16.00.

Podpis Michała Kubiaka na ścianę

Ile osób może pochwalić się autografem kapitana siatkarskiej reprezentacji na ścianie? No właśnie. Taki podpis będziesz mógł powiesić w widocznym miejscu w domu, biurze… Gdzie tylko zechcesz. Płótna wydrukowane przez K2 i podpisane przez Michała Kubiaka są dwa. Jedno będzie licytowane w hali MOSiR między 11.00 i 15.00, a drugie – w RCK po 16.00.

Piłka z podpisem CR7

Jeżeli masz kawałek wolnej półki w reprezentacyjnym miejscu, a przy okazji jesteś kibicem kopanej… W RCK czeka na ciebie piłka podpisana przez samego Cristiano Ronaldo. Na pewno będzie powodem do dumy. Cena wywoławcza: 1.500 złotych.

A kiedy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegnie końca, skupiamy się na ratowaniu Filipa!

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.