Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Magazyn67.pl zdecydowanie najchętniej czytacie na smartfonach. Fot. Yura Fresh/Unsplash
Magazyn67.pl zdecydowanie najchętniej czytacie na smartfonach. Fot. Yura Fresh/Unsplash
Magazyn67

Top5: Co najchętniej czytaliście w styczniu?

W sumie bez zaskoczenia – przynajmniej na pierwszym miejscu. #RazemDlaFilipa!

Zaczynamy – tradycyjnie – od końca

5. Pani od mózgu

Rozmowa z Moniką Kłos o tym jak przekonać swój mózg o tym, że chce nam się bardzo, choć nie chce się wcale. I takich inspirujących rozmów z Moniką będzie więcej – zarówno w drukowanym Magazynie67, jak i na www.magazyn67.pl.

Pani od mózgu

 

4. Słoneczne first minute

Słoneczne first minute

Garść inspiracji wakacyjnych w środku zimy. Słoneczny Team radzi jak dobrze wybrać wakacyjną ofertę i nie przepłacić.

3. 6 najciekawszych licytacji w 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pile

6 najciekawszych licytacji w 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pile

Dobroczynność ma się dobrze, a licytacje pilskich sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są tego dowodem. Jest coraz ciekawiej.

2. Miejsca, ludzie i podróże. Top 10: co najchętniej czytaliście w Magazynie67 w 2019

Miejsca, ludzie i podróże. Top 10: co najchętniej czytaliście w Magazynie67 w 2019

Roczne zestawienie najchętniej czytanych treści wypadło nadzwyczaj interesująco – również dla mnie. Wiem co lubicie i obiecuję, że dostaniecie tego jeszcze więcej. ;) Jak piszą w clickbaitowych postach: numer jeden zaskakuje. ;)

1. Razem Dla Filipa

Razem dla Filipa

Ta akcja porwała tysiące mieszkańców nie tylko regionu. Nie ma chyba osoby, która pozostałaby obojętna na los jedenastolatka z Piły. Szczęśliwie przekłada się to na wyniki zbiórki. Jesteśmy blisko celu, a to jeszcze nie koniec…

Przy okazji

Według Google Analytics Magazyn67.pl zdecydowanie chętniej czytają kobiety (66,7% czytelników w styczniu), a dwie najpopularniejsze grupy wiekowe, to 25 – 34 lata (40,4%) i 35 – 44 lata (25,9%). Zdecydowanie chętniej przeglądacie stronę na smartfonach (76,2%), niż na komputerach (22,6%) i tabletach (zaledwie 1,2%). Znak czasów…

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.