Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Na początku kwietnia na płocie K2Print.pl przy Wawelskiej zawisł banner z hasłem „Dziękujemy”. To kwintesencja podejścia K2 do biznesu. Fot. Marcin Maziarz
Na początku kwietnia na płocie K2Print.pl przy Wawelskiej zawisł banner z hasłem „Dziękujemy”. To kwintesencja podejścia K2 do biznesu. Fot. Marcin Maziarz
#RazemDamyRadęBiznes

#WtorkoweRekomendacje: K2Print.pl

Skoro dziś wtorek, muszą być #WtorkoweRekomendacje, czyli ci, z którymi lubię pracować, którzy nie zawodzą i którzy znają się na tym co robią. Bo warto czasem wskazać kogoś, w kogo się wierzy i zrobić coś tak po prostu. Szczególnie teraz. Bo #RazemDamyRadę. Rekomendacja czwarta: kto i dlaczego drukuje Magazyn67?

K2Print.pl
K2Print.pl

Kto? K2 Print, a właściwie K2Print.pl

Co robi? Drukuje i nie tylko. Drukuje właściwie wszystko: od ulotek i plakatów po przyłbice dla służb – nie tylko – medycznych. Drukuje też Magazyn67.

Moje doświadczenie i dlaczego polecam? Dzieje druku Magazynu67 były dość burzliwe, a moje doświadczenia z drukarniami są… bardzo różne. Tyle, nie wdając się w szczegóły. Doświadczenie pracy z K2Print.pl jest najlepsze z dotychczasowych. Skończyły się problemy z terminami. Co więcej – zdarza się, że Magazyn jest szybciej niż wynikałoby z umowy. Zamówienia składam w stu procentach przez internet w przejrzystym panelu. Wybieram produkt, wgrywam strony, akceptuję, płacę i czekam na dostawę. Wszystko (poza dostawą) trwa jakieś 30 – 45 minut (łącznie z przesłaniem kilkudziesięciu stron w PDF – cały ostatni numer przygotowany do druku ważył 1,12 GB). I to co jest najlepsze: po drugiej stronie słuchawki siedzi człowiek imieniem Maksymilian. Co prawda nie poznaliśmy się osobiście, ale jeżeli coś się posypało (zwykły ludzki błąd – zdarza się każdemu, a mi na pewno), wystarczy telefon i… często udaje się zrobić to, czego według oficjalnych czynników się nie da. W K2Print.pl nigdy nie poczułem, że jestem mniej ważnym – bo małym – klientem. Poczułem za to, że jestem traktowany jak człowiek – nie jak klient ukryty pod numerem ewidencyjnym. Jeżeli tylko potrzebujesz jakiegokolwiek druku (wizytówki, ulotki, katalogu, plakatu w każdym rozmiarze, druku na foliach samoprzylepnych, wydruków na nośnikach zewnętrznych, czegokolwiek innego, co można wydrukować – wchodź na www.k2print.pl i zamawiaj. Polecam!

No i jeszcze jedno: cała grupa K2 (oprócz Print – Studio, Centrum Ksero i inne) robią dużo dobra. By wymienić tylko WOŚP i bezdyskusyjne, natychmiastowe włączenie się w projekt druku 3D przyłbic dla służb medycznych. Choć działań charytatywnych i dla dobra publicznego prowadzą dziesiątki rocznie. Krzysztof, Honorata, cała ekipo K2 – kłaniam się nisko!

Gdzie szukać? Możesz podjechać na Wawelską 118 w Pile, ale chyba wszystko z każdego miejsca kraju zamówisz na www.k2print.pl.

Co to są #WtorkoweRekomendacje? To taki pomysł, że nie wszystko trzeba robić za bilety NBP, za to warto podzielić się informacjami i dobrym słowem o tych, z którymi dobrze się pracuje i za polecenie kogo nie trzeba będzie się wstydzić. Bo fachowców warto polecać. Szczególnie teraz, kiedy czas nie jest łaskawy. Więcej o #WtorkowychRekomendacjach przeczytasz tutaj. #RazemDamyRadę.

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.