Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Magazyn67.pl. Otwarty na lokalny biznes. Fot. Finn Hackshaw/Unsplash
Magazyn67.pl. Otwarty na lokalny biznes. Fot. Finn Hackshaw/Unsplash
BiznesMagazyn67

Specjalna oferta na trudne czasy w lokalnym biznesie. Bo razem damy radę

Nie tnij wydatków na marketing. W kryzysie zróbmy razem coś fajnego – od Magazynu67 masz specjalne warunki. Razem damy radę!

Walczymy!

Zaczęło się od kryzysowej bazy lokalnego biznesu w Pile. Gdzie zamówić jedzenie z dowozem, skoro nie można zjeść na mieście, a czasu na gotowanie i zakupy nie zawsze wystarcza? Na to pytanie odpowiedź codziennie przynosi Magazyn67. Ten skromny katalog codziennie jest chętnie odwiedzany nie tylko przez głodnych, ale także przez tych, którzy poszukują usług. Wpis do bazy jest bezpłatny i taki pozostanie, a katalog będzie działać pewnie do samego końca ograniczeń w prowadzeniu działalności.

Magazyn67.pl. Otwarty na lokalny biznes. Fot. Finn Hackshaw/Unsplash
Magazyn67.pl. Otwarty na lokalny biznes. Fot. Finn Hackshaw/Unsplash

Teraz walczymy dalej. Razem.

Magazyn67 od początku staje po stronie lokalnego biznesu. Dziś wszyscy szukamy nowych możliwości, mamy nowe pomysły, dostosowujemy się do nowej dla nas wszystkich sytuacji.

Znakiem rozpoznawczym Magazynu67 – jednym z wielu – stały się historie lokalnych biznesów. Zresztą nie tylko biznesów, bo także instytucji i stojących za nimi ludzi. Prezentacje tego, czego dokonaliście, co właśnie robicie i co planujecie zrobić. Czytelnicy lubią te historie, co udowodniliśmy już razem z KZ Nieruchomości, Słoneczną Przygodą, Nadnoteckim Instytutem UAM, Centrum Handlowym Vivo! Piła, AB-Eco, Pracownią Edukacji i Coachingu, Fundacją Pszczoła i wieloma innymi partnerami, których historie mogliście przeczytać na łamach drukowanego i cyfrowego wydania Magazynu67.

I w tym miejscu propozycja. Opiszemy Twoją historię, Twoje plany, Twoją zmianę jaką właśnie przechodzisz. Napiszemy o tym, co Twój produkt wnosi do życia jego użytkowników i jaką zmianę im przyniesie. To wszystko w portalu Magazyn67.pl. Do końca kwietnia 2020 r. taka prezentacja w podstawowym pakiecie kosztuje jedynie 299 złotych netto. Ale to nie wszystko. 100 złotych z tej kwoty to środki, które zostaną przeznaczone na promocję artykułu na Facebooku. W ten sposób Twoja historia dotrze do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Porozmawiajmy o tym, co fajnego możemy zrobić razem. Napisz na marcin@magazyn67.pl lub zadzwoń pod 791 84 74 52. Razem damy radę!

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.