Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Słoneczna Przygoda na wakacjach. Fot. Marcin Maziarz
Słoneczna Przygoda na wakacjach. Fot. Marcin Maziarz
#RazemDamyRadęPodróże

#WtorkoweRekomendacje: Słoneczna Przygoda

Skoro dziś wtorek, muszą być #WtorkoweRekomendacje, czyli ci, z którymi lubię pracować, którzy nie zawodzą i którzy znają się na tym co robią. Bo warto czasem wskazać kogoś, w kogo się wierzy i zrobić coś tak po prostu. Szczególnie teraz. Bo #RazemDamyRadę. Rekomendacja trzecia: trochę słońca w życiu. :)

Biuro Podróży Słoneczna Przygoda
Biuro Podróży Słoneczna Przygoda

Kto? Biuro Podróży Słoneczna Przygoda.

Co robi? Organizuje wakacje dla rodzin, singli, dzieci bez rodziców, rodziców bez dzieci, biznesu i w każdej sytuacji towarzyskiej, związkowej i biznesowej, jaką sobie tylko wymyślisz. Zresztą nie tylko organizuje, bo sprzedaje imprezy katalogowe kilkudziesięciu największych touroperatorów w Polsce.

Moje doświadczenie i dlaczego polecam? To dość długa historia, ale zawsze dobre sytuacje. Dawno temu, kiedy byłem reporterem, a Słoneczna Przygoda miała biuro w pasażu przy Wojska Polskiego, zdarzało się, że potrzebowałem wypowiedzi na temat bieżącej sytuacji w turystyce. Krzysiek Kassner był tym, który nigdy nie odmówił. Nawet kiedy sytuacja była trudna – na przykład zamachy, zamieszki i generalnie nieciekawa sytuacja w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie, zawsze odpowiadał na pytania – nawet te trudne o powroty i sytuację turystów na miejscu.

Kilka lat później ja przestałem być reporterem, zacząłem robić Magazyn67 i kilka innych rzeczy, a Słoneczna Przygoda rozrosła się i przeniosła na Kilińskiego. Dziś do jedna z tych firm, a raczej jedni z tych ludzi, z którymi uwielbiam pracować. Mają otwarte głowy, przyjmują argumenty, a nade wszystko nie nastawiają się na szybkie, jednorazowe, przypadkowe działania, ale wiedzą, że budowanie marki wymaga czasu i systematyczności. Bo dziś współpracujemy na tym polu. Zdarzyło mi się też być na wakacyjnym obozie organizowanym przez Szkolną Przygodę – submarkę Słonecznej Przygody dedykowaną imprezom dla dzieci. I wiecie co? To był taki obóz, na który sam za kilka lat wyślę moich synów. Taki, na którym dzieciaki dobrowolnie oddawały telefony do depozytu wychowawcom, by codziennie przeżywać prawdziwe, obozowe przygody. Słoneczną Przygodę polecam bez cienia wątpliwości. Pamiętajcie o nich, bo branża turystyczna w końcu zostanie odmrożona, a wyjazd będzie wtedy jedną z najważniejszych potrzeb dla zdrowia psychicznego. ;)

Słoneczna Przygoda na wakacjach. Fot. Marcin Maziarz
Słoneczna Przygoda na wakacjach. Fot. Marcin Maziarz

Gdzie szukać? Biuro sprzedaży Słonecznej Przygody znajdziecie przy Kilińskiego 6/1 w Pile, zaś Dział Imprez Grupowych – kawałek dalej, przy Kilińskiego 8. Oferty katalogowe przejrzycie na www.slonecznaprzygoda.pl, zaś bieżącą komunikację prowadzą na profilach facebookowych: https://www.facebook.com/slonecznaprzygoda/ (Słoneczna Przygoda), https://www.facebook.com/szkolnaprzygodawycieczki/ (Szkolna Przygoda) i https://www.facebook.com/biznesowewyjazdy/ (Biznesowa Przygoda).

Co to są #WtorkoweRekomendacje? To taki pomysł, że nie wszystko trzeba robić za bilety NBP, za to warto podzielić się informacjami i dobrym słowem o tych, z którymi dobrze się pracuje i za polecenie kogo nie trzeba będzie się wstydzić. Bo fachowców warto polecać. Szczególnie teraz, kiedy czas nie jest łaskawy. Więcej o #WtorkowychRekomendacjach przeczytasz tutaj. #RazemDamyRadę.

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.