Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Licytując success story na Magazyn67.pl wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Fot. Marcin Maziarz
Licytując success story na Magazyn67.pl wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Fot. Marcin Maziarz
Magazyn67

Jaka jest historia Twojego sukcesu? Pozwól ją opowiedzieć i wesprzyj Orkiestrę

Gramy z Orkiestrą, żeby widzieć lepiej.

Możesz licytować od razu: https://allegro.pl/oferta/twoja-success-story-na-magazyn67-pl-11700034254

67. Magazyn Nad Gwdą i Notecią od 2016 opowiada o tym, co ważne, dobre albo po prostu fajne na pograniczu Wielkopolski i Pomorza, a lokalny biznes to ważna część opowiadanych historii. W Magazynie brak tradycyjnych reklam – bannerów i wyskakujących okienek – które i tak skutecznie blokujemy lub omijamy. Są za to success stories – format reklamowy, po który czytelnicy chętnie sięgają sami. Dlaczego? Bo każda historia sukcesu jest o pracy, o pasji i o interesujących ludziach, którzy za nimi stoją.

O tym, że warto, Magdalena Joncel z MJ Finanse mówi tak: „Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność i gwarantowany sukces. Profesjonalizm, lekkie pióro oraz barwa głosu, które Twoją historię zamieniają w niecodzienną opowieść”. Success story MJ Finanse, od której zaczęła się nasza współpraca, znajdziecie tutaj:

MJ Finanse: w biurze słuchamy ludzkich historii

Z kolei Anna Babij z AB-Eco zachęca: „Pracujemy i żyjemy wśród naszej lokalnej społeczności. Zatem warto właśnie tutaj, w lokalnym Magazynie67, opowiedzieć o sobie i działalności, którą prowadzimy. Polecam z uwagi na ciekawą formę promocji oraz szczytny cel, jaki przyświeca aukcji na rzecz WOŚP”. Ania opowiedziała wspólną historię z Małgosią Bohatkiewicz – choć prowadzą dwie firmy, to współpracują bardzo często:

Ekodziewczyny od trudnych spraw

Zaś Marcin Zamojda z KZ Nieruchomości widzi to tak: „Jeżeli ktoś potrafi napisać o Was i Waszej firmie to jestem przekonany, że Marcin Maziarz zrobi to po prostu najlepiej. Potrafi słuchać. Potrafi pytać. Docieka dlaczego Wasza firma jest najlepsza a potem w sobie jedynie znany sposób przełoży to artykuł, który Wasi klienci z chęcią i uśmiechem przeczytają. Przeczytają o Was. O Waszym pomyśle na biznes. O tym dlaczego mają wybrać właśnie Was. Marcin dobrze pisze o biznesie, bo sam ma firmę. Pisząc o firmie trafia w sedno i wyłuskuje atuty Waszych usług bo sam jest klientem i wie co jest ważne. Do tego ma wielką wrażliwość i empatię dzięki której to nie jest zwykły wywiad, to rozmowa z dobrym znajomym. Marcin jest z KZ Nieruchomości od początku naszej drogi. Jestem przekonany, że KZ jest dzisiaj tam gdzie jest, bo zaufaliśmy Marcinowi i słuchamy jego rad. Czy ja polecam? Ja twierdzę, że to konieczne. To doskonały wybór”. Może właśnie dlatego z KZ Nieruchomości nieprzerwanie od lat robimy znacznie więcej. Ale success stories też mamy na koncie – to ostatnia:

KZ Nieruchomości: wyszło trochę inaczej

Success stories wspólnie napisaliśmy zdecydowanie więcej: z Nadnoteckim Instytutem UAM w Pile, Kamila Kochanowska Project Studio, Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, Leśną Plantacją Borówki Sowa, Coffee Cave i innymi przedsiębiorcami z regionu.

Licytujesz? https://allegro.pl/oferta/twoja-success-story-na-magazyn67-pl-11700034254

W tym roku Magazyn gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Opowiemy Twoją success story na www.magazyn67.pl. Wystarczy, że weźmiesz udział w tej licytacji, a jeżeli wygrasz – wpłacisz kasę na Orkiestrę. W tym roku WOŚP gra dla okulistyki dziecięcej. Więcej o tym, co zamierza zrobić z zebranymi pieniędzmi, przeczytasz tutaj: https://www.wosp.org.pl/final/30-final-wosp.

Co licytujesz?

  • Spotkanie w czasie którego opowiesz o swojej pasji, która stała się Twoją pracą. Zarezerwuj na nie około dwóch – trzech godzin.
  • Po rozmowie zrobimy zdjęcia – Twoje i Twojego biznesu.
  • Napiszemy tekst, obrobimy zdjęcia, a całość przed publikacją skonsultujemy z Tobą.
  • Gotowy tekst i zdjęcia opublikujemy na www.magazyn67.pl (wraz z adnotacją, że materiał został przygotowany na zlecenie partnera – czyli Twoje, a pieniądze za jego publikację wpadły do kasy WOŚP).
  • Link wraz z opisem i tagami podrzucimy czytelnikom na Facebooku, a na promocję posta z linkiem dorzucimy od siebie 150 złotych.

Cennikowy koszt takiego pakietu to 700 złotych. Licytację zaczynamy od złotówki. Na wykorzystanie oferty masz czas do 30 czerwca 2022 r. Termin jej realizacji może być uzależniony od innych zleceń Sprzedającego, więc im szybciej uzgodnimy szczegóły, tym większa przewidywalność terminów. :) Realizacja na terenie powiatów: pilskiego, złotowskiego, chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego lub wałeckiego. Możliwa również poza tym terenem przy pokryciu kosztów transportu z Piły.

Licytacja trwa do 27 stycznia 2022 r., do godz. 12.44. Nie czekaj – licytuj teraz: https://allegro.pl/oferta/twoja-success-story-na-magazyn67-pl-11700034254. Sie ma!

Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.