Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Okładki Magazynu67
Okładki Magazynu67
Czas wolny i przyjemności

Z papieru do internetu. Magazyn67 znowu może pięknie pachnieć

Zaparz herbatę – taką z goździkami, pomarańczą i imbirem – i postaw daleko od komputera. Nie chcesz przecież zalać go w czasie lektury.

W Magazynie67 od początku chodziło o to, żeby było sympatycznie, miło się czytało i pachniało tym, co przyjemne. Miał być czasopismem, przy którym czas zwalnia, głowa przyjemnie układa się na piasku/trawie/poduszce, a mental szybuje w stronę chillu absolutnego. I choć z papierem nie wyszło, nic straconego. Pewnie, brak zapachu, szelestu i dotyku, ale… Za oknem jakby skrzyżowanie jesieni z wiosną, a szybko zapadające wieczory zachęcają do zaparzenia aromatycznej herbaty i zatopienia w wygodnym fotelu. Na przykład z tabletem albo komputerem. Dlaczego? Niespodzianka na – dla niektórych – długi weekend: na www.magazyn67.pl trafiły treści z trzech tegorocznych numerów Magazynu67. Zatem – jeżeli nie macie innych planów – zasiądźcie wygodnie i powspominajcie ciepłe wiosenne i letnie spotkania z jedynym takim magazynem w regionie – niżej znajdziecie odnośniki do tekstów z poszczególnych numerów. Napiszcie o waszych wspomnieniach i wrażeniach na marcin@magazyn67.pl. I o tym, czego chcielibyście od Magazynu w nowym formacie. Bądźmy w kontakcie i – oczywiście – miejcie piękny wieczór!

Marcin

Magazyn67, nr 2: kwiecień - maj 2018
Magazyn67, nr 2: kwiecień – maj 2018
Magazyn67, nr 3, czerwiec - lipiec 2018
Magazyn67, nr 3, czerwiec – lipiec 2018
Magazyn67, nr 4, sierpień - wrzesień 2018
Magazyn67, nr 4, sierpień – wrzesień 2018
Marcin Maziarz
Wydawca Magazynu67. Zakochany w regionie nad Gwdą i Notecią oraz w Pojezierzu Wałeckim. Ceniący i chętnie odwiedzający krainy nieco dalsze: Pojezierza: Drawskie i Szczecineckie, Kaszuby i wybrzeże Bałtyku ze szczególną atencją dla Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. Uzależniony od poszukiwania miejsc, w których jeszcze go nie było, od słuchania ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i od spisywania historii, które mają sens.